Menu

Média

červenec 2016

Nebýt zázemí inkubátoru, do něhož Meopta investovala deset milionů korun, a poradenských služeb, jež firmy v inkubátoru zdarma dostávají, samy by do Spojených států přes New York nešly. „Přestože má stát New York nesporně mnoho výhod pro začínající společnosti, je zároveň jedním ze tří států USA s nejvyššími životními a provozními náklady,“ souhlasí Jiří Janich z brněnské společnosti Betacontrol.

Samotnou myšlenku jít do Spojených států přes inkubátor si vyvolená čtyřka pochvaluje. V prvních klíčových měsících totiž fungovala klasická inkubátorová kultura sdílení informací. „Pokud jedna firma v některé oblasti postoupí dál a sdílí zkušenosti s ostatními, posune to také další firmy, které nemusejí stejné věci řešit znovu. Celkový posun všech je tak mnohem rychlejší,“ je přesvědčený Jiří Janich z Betacontrol.

Zdroj: e15.cz (kráceno)
číst celý článek

září 2015

Za to, že Bushmanu či Proworku pomohou proniknout na americký trh, kde už Meopta a její majitelé, rodina Rausnitzových, desítky let působí, dostanou menšinový podíl v amerických pobočkách českých podniků. "Je to férové řešení," přitakává Radovan Přikryl, jednatel brněnských expertů na řídicí systémy Beta Control.

Firma o 65 zaměstnancích a ročním obratu 130 milionů korun vznikla na základech týmu, který vyvíjel v někdejším Výzkumném ústavu zdravotnické techniky umělou ledvinu. A postupně svůj sortiment rozšířil natolik, že má zákazníky v Rusku, Venezuele či Švýcarsku. "Například v Moskvě náš systém otevírá dveře v některých vozech metra," říká Přikryl. V USA ale víc než na ovládání v hromadné dopravě sází na inteligentní zabezpečení domů (Přikryl rovnou hovoří o virtuálním domovníkovi) nebo na technologie pro stojany čerpacích stanic.

Zdroj: ihned.cz
číst celý článek

 

srpen 2015

Společnost Beta Control byla úspěšná v rámci projektu Meohub a koncem září
otevře novou pobočku v New Yorku. Zde, mimo jiné, získá od společnosti Meopta silné zázemí v podobě
obchodního, právního, marketingového a administrativního poradenství.
Česká televize natočila o účastnících projektu reportáž.

přehrát reportáž

 

únor 2013

Bezpečný dům součástí nejlepšího projektu prevence kriminality krajů, měst a obcí v roce 2012. 
V soutěži odboru prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR zvítězil projekt Městského programu prevence kriminality Bezpečná lokalita – Bezpečné bydlení.

číst celou zprávu č. 1

číst celou zprávu č. 2

 

prosinec 2012

Společnost Beta Control se podílela na realizaci zabezpečovacího systému v problematické oblasti v Břeclavi. 
Kamery, bezpečnostní a přístupový systém a nepřetržitý provoz dozorového centra mají zajistit obyvatelům oblasti větší klid a bezpečí.

číst celou zprávu

 

květen 2011

Bezpečný dům pomohl Brnu k získání Ceny bezpečnosti ve městě (Urban Security Award 2011).
V brněnské městské části Nový Lískovec byly v rámci projektu Bezpečná lokalita – Bezpečné bydlení instalovány moderní technologie z oblasti situační prevence (recepce, přístupový systém, kamerový systém, prevence požáru apod.)

číst celou zprávu

Beta Control

Oblasti

 

Adresa

Kontakt

O firmě Výtahy

Vývoj

Beta Control s.r.o.

Telefon: +420 546 223 491  

Volná místa Bezpečný dům Školicí centrum Černého 829/58 Telefon: +420 515 511 201
Média Čerpací stanice Inženýring 635 00 Brno (Bystrc) E-mail: obchod@betacontrol.cz

1994 - 2016 © Všechna práva vyhrazena | Realizace GLIPS.cz